Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.
LT
Apie mus

„Vilniaus alus“ yra vienintelė alaus ir natūralių gėrimų darykla Vilniuje. Tai lietuviško kapitalo nepriklausoma įmonė. Produkcija – natūraliai fermentuojamas ir brandinamas alus, gira, gaivieji gėrimai. 

Visi produktai gaminami tik iš natūralių ingredientų, nenaudojami jokie cheminiai priedai. 

Metinis apyvartos augimas 2010 m. buvo 70%. Eksporto apimtys išaugo 50%, eksportuojame ne tik į Europos šalis, bet ir į JAV. "Vilniaus alus" ir toliau investuoja į gamybos pajėgumus bei kokybę, kuria naujus unikalius produktus.

Įkūrėme ir toliau sparčiai plečiame nuosavą firminių krautuvių tinklą, kuriame galima įsigyti pilstomo šviežio mūsų ir kitų mažųjų aludarių gamybos alaus, gaiviųjų gėrimų bei užkandžių. Krautuvių šiuo metu turime jau 24. Taip pat plečiame franšizinių krautuvių tinklą.

Mes esame inovatyvūs, lankstūs, bet nepripažįstame jokių kompromisų kokybėje.

 

AR ŽINOJAI?

Mūsų produktai - kokybiški, gaminami nenaudojant jokių dirbtinių konservantų. Šviežias pilstomas alus išsinešimui ar stikliniuose buteliuose, pilstoma gira, pilstomas sidras, kokybiški vaisvandeniai ir kiti nealkoholiniai gėrimai - pagrindiniai mūsų produktai, randami kiekvienoje mūsų prekybos tinklo krautuvėje, džiuginantys klientus su skirtingais pomėgiais. Ruošiatės šventei? Užsiimame alaus statinių ir pilstymo įrangos nuoma. Lauksime apsilankant!