Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.
LT
Senieji Vilniaus barai
2020.01.23

„Garsioji Vilniaus kavinė „Rotonda“ pagaliau atgims!“, - periodiškai, kas pora metų, rašo naujienų portalai kaskart kartu su visu Vilniumi tikėdamiesi, kad šį kartą garsusis paviljonas tapęs Sereikiškių parko tamsiausiu užkaboriu atgims, baltai persidažys sienas ir kvies ponias, ponus, merginas ir vaikinus susitikimams prie kavos. Panašu, kad artimiausiu metu taip neįvyks, o mes ketvirtajame „Senųjų Vilniaus barų“ pasakojime sekame istorijas, kurias slepia grotuoti „Rotondos“ įėjimai.

Plačiau
2020.01.23

Stiklių gatvė – turistų itin mėgstama ir vilniečių gerbiama gatvė, gausi restoranais, viešbučiais, užeigomis ir juvelyvrinėmis studijomis. Trečiasis „Senųjų Vilniaus barų“ pasakojimas bus apie vieną iš šios gatvės senbuvių, kurį saugo senamiesčio vaikų mylima medinės meškutės skulptūra. Leiskite jums pristatyti iki šiol veikiantį ir tą patį stiliaus ir meniu konceptą nuo 1972 m. išlaikiusį restoraną „Lokys“.

Plačiau
2019.01.14

Antrasis straipsnių ciklo „Senieji Vilniaus barai“ straipsnis

Plačiau
2018.11.05

Pirmasis ciklo„Senieji Vilniaus barai“ straipsnis

Plačiau