Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.
LT
Naujienos
Rudens naujiena! Vilniaus American IPA
2015.09.17

Rudens naujiena! Vilniaus American IPA jau pasiekė visas mūsų krautuves! Šis alus ypatingas visu gaminimo procesu: verdant dedamos keturios apynių rūšys (Chinook, Citra, Cascade ir Amarillo) bei Pale ale ir Carahell salyklai, o pačiais aromatingiausiais apyniais papildoma net ir brandinimo metu. Todėl IPAi būdingas apynių kartumas, išskirtinis citrusinių vaisių, gėlių ir pušų aromatas. Šio alaus galite įsigyti 0,5L stiklinėje taroje už 1,30€, o norintiems išbandyti pilstomą - siūlome apsilankyti Didžiojoje krautuvėje, kurioje 1L IPA alaus įsigysite tik už 2,00€! Atminkite, jog partija ribota.

Ankstesnės naujienos

2015.08.25

Nuo šiol pilstomi vengriški ir rusiški namų vynai tik Didžiojoje ir Trakų krautuvėse

Plačiau
2015.07.16

Specialus pasiūlymas vynų mėgėjams - visą mėnesį mūsų krautuvėse visiems vengriškiems pilstomiems namų vynams nuolaidos nuo 14%!

Plačiau
2015.07.07

Karšta vasaros naujiena! Nauja kaktusų ir žaliųjų citrinų skonio šalta "Vilnelė"! Visose mūsų krautuvėse jau dabar po €0,66!

Plačiau
2015.06.17

Pasileidome naują tinklapį! Čia rasite daugiau ir patogiau pateiktos informacijos: apie krautuves, apie mūsų produktus, apie statinių nuomą ir visas mūsų naujienas.

Plačiau